Bieganie z dzieckiem- czyli podwójna radość

Lubię biegać. Po każdym treningu jestem zadowolona, że udało się go wykonać. Bywają też takie dni, kiedy nic mi się nie chce, ale wtedy wykonany trening cieszy jeszcze bardziej! Jest jednak jeszcze jeden przypadek, gdy ćwiczenia przynoszą jeszcze więcej radości a mianowicie gdy towarzyszy nam nasz maluszek.
Bieganie z wózkiem to świetna sprawa. My możemy odbyć trening a przy tym spędzamy czas z dzieckiem i wspólnie się dotleniamy. Nie mam specjalnego wózka, a tradycyjny też świetnie się sprawdza. Bywają takie dni, że na bieganie wybieramy się też z tatusiem. To dopiero frajda dla maluszka! Warto dawać dziecku dobry przykład i zaszczepiać w nim zdrowe nawyki. 

Wiadomo, że z wózkiem biegnie się ciężej. Ręce pracują inaczej niż przy tradycyjnym treningu i musimy przed sobą pchać ten słodki ciężar. Być może posiadając wózek przystosowany do biegania wygląda to trochę inaczej i jest łagodniejsze do wykonania. Jednakże tak jak pisałam wcześniej, my biegamy ze zwykłym wózkiem i też można! Gorąco polecam to każdej mamie! Wspólne bieganie to świetna forma spędzania wspólnie czasu, a i dla naszej formy doskonałe ćwiczenie! Zatem może dzisiaj załóżmy sportowe buty na nogi i udajmy się na rozbiegany spacer? ;)

Komentarze

  1. Pytanie techniczne: kółka skrętne z przodu blokujesz na prosto ?? :-) każda forma aktywności jest super i jak widać każdy "profesjonalny" sprzęt nie jest niezastapiony.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie:) są normalnie :) wszystko można jeśli się tylko chce

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty